1. Home
  2. Teams
  3. Jongens
  4. Jongens B

Jongens B

Niveau: Jongens B, Hoofdklasse A
Trainer/coach: Folkert Boermans - Coach / Marcel Faber - Trainer/Coach / Jelco Sikma - Trainer
Training: maandag 18.30 tot 20.00 uur | donderdag 17.00 tot 18.30 uur
Locatie: Duinterpen Hal (maandag) | Sneker Sporthal (donderdag)
Team sponsor
VC Sneek Jongens B 2022-2023
1. Daan Boermans | Passer/loper
2. Tim Jager | Spelverdeler
3. Mart Wouwenaar | Diagonaal
4. Diemer Postma | Midden
5. Danilo Annee | Passer/loper
6. Michiel Jager | Passer/loper
7. Jesper Visser | Diagonaal
9. Kebba Foon | Midden
Jongens
Niveau: Jongens B, Hoofdklasse A
Trainer/coach: Folkert Boermans - Coach / Marcel Faber - Trainer/Coach / Jelco Sikma - Trainer
Training: maandag 18.30 tot 20.00 uur | donderdag 17.00 tot 18.30 uur
Locatie: Duinterpen Hal (maandag) | Sneker Sporthal (donderdag)
VC Sneek Jongens B 2022-2023
1. Daan Boermans | Passer/loper
2. Tim Jager | Spelverdeler
3. Mart Wouwenaar | Diagonaal
4. Diemer Postma | Midden
5. Danilo Annee | Passer/loper
6. Michiel Jager | Passer/loper
7. Jesper Visser | Diagonaal
9. Kebba Foon | Midden
Team sponsor
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
10-12-2022 12:00vv Voorsterslag/VC Zwolle JB 1 - VC Sneek JB 1Het Anker in Zwolle
17-12-2022 13:30Sudosa-Desto JB 1 - VC Sneek JB 1Sporthal Olympus in Assen
DatumWedstrijdenResultatenSets
26-11-2022 16:00VC Sneek JB 1 - Emmen'95/VC Sleen JB 13-124-26, 25-19, 25-14, 25-22
19-11-2022 12:00VC Sneek JB 1 - Sudosa-Desto JB 13-125-18, 25-15, 25-19, 18-25
12-11-2022 12:00Lycurgus JB 1 - VC Sneek JB 13-125-20, 25-16, 18-25, 25-20
05-11-2022 12:00VC Sneek JB 1 - Wesseling DOK XB 14-025-3, 25-12, 25-15, 25-15
15-10-2022 12:00VC Sneek JB 1 - vv Voorsterslag/VC Zwolle JB 11-319-25, 25-16, 21-25, 19-25
08-10-2022 09:30Emmen'95/VC Sleen JB 1 - VC Sneek JB 11-314-25, 25-21, 8-25, 16-25
#TeamGPWV+-
1Winkhem JB 1833276771543
2Lycurgus JB 2730245700462
3LSV XB 18252113723598
4Krathos XB 18252113729675
5Zuvoc XB 18201817722703
6Autohuiz / Set Uppers JB 17151217584598
7Doles XB 196531594859
8Merna XB 171127311696