1. Home
  2. Teams
  3. Dames
  4. Dames 1

Dames 1

Niveau: Eredivisie
Trainer/coach: Harry van den Brink, Henriette ter Steege en Jurjen de Jong
Training: maandag t/m donderdag 18:00-20:30 uur
Locatie: Sneker Sporthal
Team sponsor
VC Sneek dames 1 selectie 2022-2023

1

Geldou De Boer

Lengte: 170cm
Positie: Libero

2

Rixt Scholten

Lengte: 172cm
Positie: Passer/loper

3

Lisan Siemonsma

Lengte: 185cm
Positie: Midden

5

Rosa Entius

Lengte: 193cm
Positie: Diagonaal

6

Pleun van der Pijl

Lengte: 196cm
Positie: Passer/loper

7

Anlène van der Meer

Lengte: 183cm
Positie: Diagonaal

8

Britt Schreurs

Lengte: 184cm
Positie: Passer/loper

9

Marianne het Lam

Lengte: 191cm
Positie: Midden

10

Anne-Marije Assink

Lengte: 186cm
Positie: Midden

12

Anniek Siebring

Lengte: 180cm
Positie: Passer/loper

13

Nynke Oud

Lengte: 188cm
Positie: Spelverdeelster

14

Rixt van der Wal

Lengte: 186cm
Positie: Midden

Harry van den Brink

Functie: Hoofdtrainer/coach

Henriette ter Steege

Functie: Assistent coach

Jurjen de Jong

Functie: Assistent trainer

Carolina Stilma

Functie: Teammanager

Boyan Bakhuizen

Functie: Sportmasseur

Wytze Altenburg

Functie: Sportmasseur en diëtist
Sharon Olsman

Sharon Olsman

Functie: Data-analiste
Dames
Niveau: Eredivisie
Trainer/coach: Harry van den Brink, Henriette ter Steege en Jurjen de Jong
Training: maandag t/m donderdag 18:00-20:30 uur
Locatie: Sneker Sporthal
VC Sneek dames 1 selectie 2022-2023
Team sponsor

1

Geldou De Boer

Lengte: 170cm
Positie: Libero

2

Rixt Scholten

Lengte: 172cm
Positie: Passer/loper

3

Lisan Siemonsma

Lengte: 185cm
Positie: Midden

5

Rosa Entius

Lengte: 193cm
Positie: Diagonaal

6

Pleun van der Pijl

Lengte: 196cm
Positie: Passer/loper

7

Anlène van der Meer

Lengte: 183cm
Positie: Diagonaal

8

Britt Schreurs

Lengte: 184cm
Positie: Passer/loper

9

Marianne het Lam

Lengte: 191cm
Positie: Midden

10

Anne-Marije Assink

Lengte: 186cm
Positie: Midden

12

Anniek Siebring

Lengte: 180cm
Positie: Passer/loper

13

Nynke Oud

Lengte: 188cm
Positie: Spelverdeelster

14

Rixt van der Wal

Lengte: 186cm
Positie: Midden

Harry van den Brink

Functie: Hoofdtrainer/coach

Henriette ter Steege

Functie: Assistent coach

Jurjen de Jong

Functie: Assistent trainer

Carolina Stilma

Functie: Teammanager

Boyan Bakhuizen

Functie: Sportmasseur

Wytze Altenburg

Functie: Sportmasseur en diëtist
Sharon Olsman

Sharon Olsman

Functie: Data-analiste
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
11-12-2022 13:00Draisma Dynamo DS 1 - Friso Sneek DS 1Omnisport Apeldoorn in Apeldoorn
17-12-2022 20:00Friso Sneek DS 1 - Apollo 8 DS 1Sneker Sporthal in Sneek
06-01-2023 20:00Friso Sneek DS 1 - Draisma Dynamo DS 1Sneker Sporthal in Sneek
07-01-2023 20:00Djopzz VC Zwolle Topvolleybal DS 1 - Friso Sneek DS 1Landstede Sportcentrum in Zwolle
11-01-2023 20:00Friso Sneek DS 1 - Booleans/ VV Utrecht DS 1Sneker Sporthal in Sneek
15-01-2023 15:30Peelpush DS 1 - Friso Sneek DS 1De Korref in Meijel
DatumWedstrijdenResultatenSets
01-12-2022 20:00Peelpush DS 1 - Draisma Dynamo DS 13-025-22, 25-20, 25-18
01-12-2022 19:30Booleans/ VV Utrecht DS 1 - Voltena DS 13-025-20, 25-21, 25-17
30-11-2022 20:00Djopzz VC Zwolle Topvolleybal DS 1 - Eurosped DS 13-025-22, 25-20, 25-21
30-11-2022 20:00Friso Sneek DS 1 - Visser Assen/Sudosa-Desto DS 13-025-17, 25-16, 25-18
27-11-2022 15:30ARBO Rotterdam/FAST DS 1 - Friso Sneek DS 10-315-25, 23-25, 17-25
27-11-2022 14:30Eurosped DS 1 - Apollo 8 DS 12-325-18, 24-26, 23-25, 25-21, 10-15
#TeamGPWV+-
1Booleans/ VV Utrecht DS 1924266753615
2Sliedrecht Sport DS 19222612843751
3Friso Sneek DS 19182313793699
4Apollo 8 DS 19182013756697
5Djopzz VC Zwolle Topvolleybal DS 19141816742730
6Draisma Dynamo DS 18131513615620
7Peelpush DS 19121417655677
8Visser Assen/Sudosa-Desto DS 19101219670724
9Voltena DS 1891117619638
10Eurosped DS 194624588718
11ARBO Rotterdam/FAST DS 180324507672