1. Home
  2. Teams
  3. Dames
  4. Dames 2

Dames 2

Niveau: Dames, Topdivisie A
Trainer/coach: Mohamed Romdhane/Bryan de Haas
Training:

maandag 20.00 tot 22.00 uur | dinsdag 18.00 tot 20.00 uur | donderdag 20.30 tot 22.30 uur
Locatie: Sneker Sporthal

Team sponsor
VC Sneek Dames 2 2022-2023

1. Noa de Haas | Spelverdeler
2. Rianne Jasper | Passer/loper
3. Melanie Zwerver | Spelverdeler
4. Pleun Strikwerda | Passer/loper
5. Marije van der Sluis | Midden
6. Julia van der Glas | Midden
7. Suze Zijlstra | Passer/loper
8. Rixt Wijnia | Passer/loper
9. Silke Zeinstra | Diagonaal
10. Houkje de Lange | Midden
11. Sjanet Wijnia | Libero

Dames
Niveau: Dames, Topdivisie A
Trainer/coach: Mohamed Romdhane/Bryan de Haas
Training:

maandag 20.00 tot 22.00 uur | dinsdag 18.00 tot 20.00 uur | donderdag 20.30 tot 22.30 uur
Locatie: Sneker Sporthal

VC Sneek Dames 2 2022-2023

1. Noa de Haas | Spelverdeler
2. Rianne Jasper | Passer/loper
3. Melanie Zwerver | Spelverdeler
4. Pleun Strikwerda | Passer/loper
5. Marije van der Sluis | Midden
6. Julia van der Glas | Midden
7. Suze Zijlstra | Passer/loper
8. Rixt Wijnia | Passer/loper
9. Silke Zeinstra | Diagonaal
10. Houkje de Lange | Midden
11. Sjanet Wijnia | Libero

Team sponsor

Wanneer Wedstrijden Locatie Navigatie
28-01-2023 16:00 VC Sneek DS 2 - De Berenkuil/Sudosa-Desto DS 2 Sneker Sporthal in Sneek
04-02-2023 20:00 Dros-Alterno DS 1 - VC Sneek DS 2 Alternohal in Apeldoorn
11-02-2023 16:00 VC Sneek DS 2 - Rivo Rijssen DS 1 Sneker Sporthal in Sneek
18-02-2023 15:00 Apollo 8 DS 2 - VC Sneek DS 2 de Veste in Borne
11-03-2023 16:00 VC Sneek DS 2 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1 Sneker Sporthal in Sneek
18-03-2023 16:30 TiMaX/DeVoKo DS 1 - VC Sneek DS 2 Dorper Esch in Denekamp

Datum Wedstrijden Resultaten Sets
21-01-2023 15:15 US DS 2 - VC Sneek DS 2 3-0 25-17, 25-20, 25-21
14-01-2023 16:00 VC Sneek DS 2 - Guts & Gusto Donitas DS 1 0-3 13-25, 22-25, 22-25
17-12-2022 16:00 VC Sneek DS 2 - Dynamo Tubbergen DS 1 1-3 12-25, 25-21, 14-25, 15-25
10-12-2022 17:00 Krekkers DS 1 - VC Sneek DS 2 3-0 25-15, 25-15, 25-14
26-11-2022 16:00 VC Sneek DS 2 - TiMaX/DeVoKo DS 1 1-3 23-25, 20-25, 25-23, 11-25
19-11-2022 19:00 Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1 - VC Sneek DS 2 3-0 25-21, 25-19, 25-17

# Team G P W V + -
1 Dros-Alterno DS 1 13 31 34 13 1116 952
2 Krekkers DS 1 12 25 30 18 1079 974
3 Veracles DS 1 13 24 30 20 1143 1094
4 Apollo 8 DS 2 13 24 28 19 1079 997
5 TiMaX/DeVoKo DS 1 13 23 26 21 1043 995
6 Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1 13 22 27 24 1100 1105
7 Rivo Rijssen DS 1 13 21 24 23 1043 1053
8 US DS 2 13 19 25 23 1049 1044
9 De Berenkuil/Sudosa-Desto DS 2 12 18 25 25 1064 1036
10 Guts & Gusto Donitas DS 1 13 13 20 30 1019 1100
11 Dynamo Tubbergen DS 1 13 11 15 32 983 1066
12 VC Sneek DS 2 13 0 3 39 743 1045