1. Home
  2. Teams
  3. Dames
  4. Dames 3

Dames 3

Niveau: Dames, 3e divisie B
Trainer/coach: Martje de Vries
Training: dinsdag 16.00 tot 18.00 uur | donderdag 18.00 tot 20.00 uur | vrijdag 17.00 tot 19.00 uur
Locatie: Sneker Sporthal (dinsdag + donderdag) | Schuttersveld (vrijdag)
Team sponsor
VC Sneek Dames 3 2022-2023
2. Linet Baanstra
3. Maureen Westerhof
4. Jetske de Boer
5. Anne Douma
6. Lilian Mulder
7. Elise Zijlstra
9. Bente Gerritsma
11. Rixt Posthuma
12. Albertine van der Goot
Dames
Niveau: Dames, 3e divisie B
Trainer/coach: Martje de Vries
Training: dinsdag 16.00 tot 18.00 uur | donderdag 18.00 tot 20.00 uur | vrijdag 17.00 tot 19.00 uur
Locatie: Sneker Sporthal (dinsdag + donderdag) | Schuttersveld (vrijdag)
VC Sneek Dames 3 2022-2023
2. Linet Baanstra
3. Maureen Westerhof
4. Jetske de Boer
5. Anne Douma
6. Lilian Mulder
7. Elise Zijlstra
9. Bente Gerritsma
11. Rixt Posthuma
12. Albertine van der Goot
Team sponsor
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
10-12-2022 12:00CSE Regio Zwolle Volleybal DS 4 - VC Sneek DS 3Landstede Sportcentrum in Zwolle
17-12-2022 13:30VC Sneek DS 3 - S.N.V.V. DS 1Sneker Sporthal in Sneek
14-01-2023 17:30Zalsman Reflex DS 1 - VC Sneek DS 3Reflexhal in Kampen
21-01-2023 17:00S.V.I. DS 1 - VC Sneek DS 3Sporthal Zwolle-Zuid in Zwolle
28-01-2023 13:30VC Sneek DS 3 - Vovem'90 DS 1Sneker Sporthal in Sneek
04-02-2023 19:00De Bevers DS 1 - VC Sneek DS 3Heidepark in Lemelerveld
DatumWedstrijdenResultatenSets
26-11-2022 13:30VC Sneek DS 3 - C.S.V. DS 12-322-25, 25-21, 25-22, 21-25, 15-17
19-11-2022 16:30Oranje Nassau DS 1 - VC Sneek DS 34-025-9, 25-16, 25-22, 25-23
12-11-2022 13:30VC Sneek DS 3 - Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 12-323-25, 18-25, 25-20, 25-18, 10-15
05-11-2022 17:45VC058 DS 1 - VC Sneek DS 33-125-20, 25-20, 25-18, 23-25
29-10-2022 16:00VC Sneek DS 3 - De Bevers DS 13-115-25, 25-22, 25-20, 25-20
15-10-2022 17:30Vovem'90 DS 1 - VC Sneek DS 32-325-18, 25-21, 10-25, 20-25, 10-15
#TeamGPWV+-
1A.V.C. '69 DS 1938307877757
2Stentor DS 19302413863812
3VC Sneek DS 49292515879823
4De Brouwerij/Veracles DS 39282315881780
5DIO Bedum DS 19262116846787
6De Bevers DS 29231917793778
7Donitas DS 49211720846791
8Oranje Nassau DS 28181915750715
9Leevoc DS 18171620719776
10Emmen'95 DS 29161523776851
11Olympia DS 188826689781
12Impala DS 181131540808