1. Home
  2. Teams
  3. Dames
  4. Dames 5

Dames 5

Niveau: Promotieklasse C
Trainer/coach: Mohamed Romdhane, Jelte Bruinsma, Adriaan Boers
Training: maandag 18.00 tot 20.00 uur | dinsdag 20.00 tot 22.00 uur | donderdag 16.00 tot 18.00 uur
Locatie: Sneker Sporthal
Team sponsor
VC Sneek Dames 5 2022-2023
1. Jasmijn de Jong
2. Gerde Lycklama
3. Femke Cruys
4. Myrthe Minnesma
5. Marylin Mulder
6. Femke Alberda
7. Danique Boers
8. Jamilla Annee
9. Anna van der Graaf
10.Sophie Oldenburger
11. Elke Swieringa
Dames
Niveau: Promotieklasse C
Trainer/coach: Mohamed Romdhane, Jelte Bruinsma, Adriaan Boers
Training: maandag 18.00 tot 20.00 uur | dinsdag 20.00 tot 22.00 uur | donderdag 16.00 tot 18.00 uur
Locatie: Sneker Sporthal
VC Sneek Dames 5 2022-2023
1. Jasmijn de Jong
2. Gerde Lycklama
3. Femke Cruys
4. Myrthe Minnesma
5. Marylin Mulder
6. Femke Alberda
7. Danique Boers
8. Jamilla Annee
9. Anna van der Graaf
10.Sophie Oldenburger
11. Elke Swieringa
Team sponsor
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
09-12-2022 19:00S.N.V.V. DS 2 - VC Sneek DS 5Donia in Sint nicolaasga
17-12-2022 16:00VC Sneek DS 5 - Emmen'95 DS 3Sneker Sporthal in Sneek
14-01-2023 16:00VC Sneek DS 5 - HeVoC '89 DS 1Sneker Sporthal in Sneek
20-01-2023 19:00v.c. Joure DS 1 - VC Sneek DS 5Sportfun in Joure
28-01-2023 16:00VC Sneek DS 5 - Stânfries (IJ) DS 1Sneker Sporthal in Sneek
04-02-2023 18:00CoVos DS 1 - VC Sneek DS 5De Greidhoeke in Easterein
DatumWedstrijdenResultatenSets
26-11-2022 16:00VC Sneek DS 5 - S.V.W. DS 13-125-16, 23-25, 25-16, 25-15
19-11-2022 17:00C.S.V. DS 3 - VC Sneek DS 51-318-25, 25-18, 17-25, 20-25
12-11-2022 16:00VC Sneek DS 5 - S.V.M. DS 11-323-25, 25-23, 23-25, 13-25
05-11-2022 19:15VC Drachten DS 1 - VC Sneek DS 51-323-25, 25-21, 20-25, 21-25
29-10-2022 16:00VC Sneek DS 5 - CoVos DS 10-419-25, 21-25, 21-25, 13-25
14-10-2022 21:00Stânfries (IJ) DS 1 - VC Sneek DS 54-025-17, 25-18, 25-20, 25-18
#TeamGPWV+-
1CoVos DS 1837293786599
2v.c. Joure DS 19332610844718
3Emmen'95 DS 38282210765610
4S.V.M. DS 1726228687601
5S.V.W. DS 19211820763799
6HeVoC '89 DS 17201713639642
7Stânfries (IJ) DS 18201817730704
8VC Sneek DS 59191522784813
9DIO Volleybal Oosterwolde DS 19161423757813
10C.S.V. DS 39161424785828
11VC Drachten DS 19121128761861
12S.N.V.V. DS 28-3230468781