Dames 5

Niveau: Promotieklasse C
Trainer/coach: Trainers: Erik Reitsma en Martje de Vries. Coach: Martje de Vries
Training:

Maandag 20.30 tot 22.30 uur | dinsdag 16.30 tot 18.00 uur | donderdag 16.30 tot 18.30 uur
Locatie: Sneker Sporthal

Team sponsor
VC Sneek D5 2023-2024

1. Femke Cruys | Midden
2. Jinte Hendrikse | Libero, Passer/loper
3. Myrthe Minnesma | Midden
4. Zoë van der Kooi | Midden
5. Marrit Bergstra | Spelverdeler
6. Jada Bil | Spelverdeler
7. Gwen Meijs | Passer/loper
8. Tamar Zijlstra | Diagonaal, Passer/loper
9. Ilse Baanstra | Passer/loper
11. Marylin Mulder | Libero

Dames
Niveau: Promotieklasse C
Trainer/coach: Trainers: Erik Reitsma en Martje de Vries. Coach: Martje de Vries
Training:

Maandag 20.30 tot 22.30 uur | dinsdag 16.30 tot 18.00 uur | donderdag 16.30 tot 18.30 uur
Locatie: Sneker Sporthal

VC Sneek D5 2023-2024

1. Femke Cruys | Midden
2. Jinte Hendrikse | Libero, Passer/loper
3. Myrthe Minnesma | Midden
4. Zoë van der Kooi | Midden
5. Marrit Bergstra | Spelverdeler
6. Jada Bil | Spelverdeler
7. Gwen Meijs | Passer/loper
8. Tamar Zijlstra | Diagonaal, Passer/loper
9. Ilse Baanstra | Passer/loper
11. Marylin Mulder | Libero

Team sponsor

Wanneer Wedstrijden Locatie Navigatie
21-09-2024 16:30 S.V.M. DS 1 - VC Sneek DS 5 De Triangel in Marknesse
27-09-2024 19:30 VC Sneek DS 5 - HeVoC '89 DS 2 Sneker Sporthal in Sneek
04-10-2024 21:00 v.c. Joure DS 1 - VC Sneek DS 5 Sportfun in Joure
12-10-2024 17:00 Lycurgus DS 2 - VC Sneek DS 5 Beijum in Groningen
19-10-2024 13:00 VC Sneek DS 5 - A.V.C. '69 DS 1 Sneker Sporthal in Sneek
08-11-2024 21:30 Stânfries (IJ) DS 1 - VC Sneek DS 5 Utherne in Ijlst

Datum Wedstrijden Resultaten Sets
Er zijn geen uitslagen bekend.

# Team G P W V + -
0 Wesseling DOK DS 2 0 0 0 0 0 0
0 Betech Olhaco DS 2 0 0 0 0 0 0
0 Flash Nieuwleusen DS 3 0 0 0 0 0 0
0 Captains***Kangeroe DS 2 0 0 0 0 0 0
0 S.V.I. DS 2 0 0 0 0 0 0
0 S.V.D.B. DS 1 0 0 0 0 0 0
0 BBQ Time Tjoba DS 2 0 0 0 0 0 0
0 C.S.V. DS 4 0 0 0 0 0 0
0 C.S.V. DS 2 0 0 0 0 0 0
0 Sudosa-Desto DS 5 0 0 0 0 0 0