1. Home
  2. Teams
  3. Heren
  4. Heren 1

Heren 1

Niveau: Heren, 1e divisie A
Trainer/coach: Patrick Koelemij en Edward Kamphuis
Training: maandag, dinsdag en donderdag 20.30 - 22.30 uur
Locatie: Sneker Sporthal
Team sponsor

1

Jelmer Spoor

Lengte: 194cm
Positie: Passer/loper en Diagonaal

2

Mark Hekstra

Lengte: 205cm
Positie: Midden

3

Arjen Heerkes

Lengte: 195cm
Positie: Diagonaal

4

Tom van den Boogaard

Lengte: 194cm
Positie: Passer/loper

5

Erik Hekstra

Lengte: 190cm
Positie: Spelverdeler

6

Koen Sikkema

Lengte: 202cm
Positie: Passer/loper

7

Rutger Zoodsma

Lengte: 206cm
Positie: Midden

8

Jeen Pieter van der Meer

Lengte: 198cm
Positie: Diagonaal

9

Senna Heikoop

Lengte: 194cm
Positie: Passer/loper

10

Jan Paul Beukers

Lengte: 193cm
Positie: Spelverdeler

11

Kevin Hof

Lengte: 182cm
Positie: Libero

12

Klaas Jelmer Hoekstra

Lengte: 202cm
Positie: Midden

Patrick Koelemij

Functie: Trainer/coach

Edward Kamphuis

Functie: Trainer/coach
Heren
Niveau: Heren, 1e divisie A
Trainer/coach: Patrick Koelemij en Edward Kamphuis
Training: maandag, dinsdag en donderdag 20.30 - 22.30 uur
Locatie: Sneker Sporthal
Team sponsor

1

Jelmer Spoor

Lengte: 194cm
Positie: Passer/loper en Diagonaal

2

Mark Hekstra

Lengte: 205cm
Positie: Midden

3

Arjen Heerkes

Lengte: 195cm
Positie: Diagonaal

4

Tom van den Boogaard

Lengte: 194cm
Positie: Passer/loper

5

Erik Hekstra

Lengte: 190cm
Positie: Spelverdeler

6

Koen Sikkema

Lengte: 202cm
Positie: Passer/loper

7

Rutger Zoodsma

Lengte: 206cm
Positie: Midden

8

Jeen Pieter van der Meer

Lengte: 198cm
Positie: Diagonaal

9

Senna Heikoop

Lengte: 194cm
Positie: Passer/loper

10

Jan Paul Beukers

Lengte: 193cm
Positie: Spelverdeler

11

Kevin Hof

Lengte: 182cm
Positie: Libero

12

Klaas Jelmer Hoekstra

Lengte: 202cm
Positie: Midden

Patrick Koelemij

Functie: Trainer/coach

Edward Kamphuis

Functie: Trainer/coach
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
10-12-2022 19:00VC Sneek HS 1 - Sudosa-Desto HS 2Sneker Sporthal in Sneek
17-12-2022 19:00Ten Brinke Set-Up HS 1 - VC Sneek HS 1Oosterholthoeve in Ijsselmuiden
14-01-2023 17:00Pouw Rent/Veracles HS 1 - VC Sneek HS 1Struikhal (RUG) in Groningen
21-01-2023 16:00VC Sneek HS 1 - C.S.V. HS 1Sneker Sporthal in Sneek
28-01-2023 17:00Voorsterslag/VC Zwolle HS 1 - VC Sneek HS 1Landstede Sportcentrum in Zwolle
04-02-2023 16:00VC Sneek HS 1 - Avior HS 1Sneker Sporthal in Sneek
DatumWedstrijdenResultatenSets
26-11-2022 16:15Pegasus HS 1 - VC Sneek HS 13-225-22, 24-26, 19-25, 25-23, 18-16
19-11-2022 16:00VC Sneek HS 1 - Plainwater Donitas HS 14-025-19, 25-20, 27-25, 25-17
12-11-2022 16:00Autoschade Van der Werf/SSS HS 2 - VC Sneek HS 10-421-25, 22-25, 22-25, 18-25
29-10-2022 17:30VC Sneek HS 1 - MKB Accountants/VCV HS 13-125-22, 26-28, 25-18, 25-22
29-10-2022 15:30Zalsman Reflex HS 1 - VC Sneek HS 13-125-20, 25-17, 24-26, 25-19
22-10-2022 19:00Avior HS 1 - VC Sneek HS 12-322-25, 25-14, 25-16, 25-27, 13-15
#TeamGPWV+-
1vc Bolsward HS 1733262695495
2SCS HS 1832267765637
3OPM Heerenveen HS 29302514897784
4DOSKO/Acta HS 19221818812759
5CoVos HS 29221819795825
6R.S.O. HS 17211712663598
7De Griffioen HS 18171418672742
8HVC-WH Jongcars HS 16141114533557
9VC Sneek HS 27121018582640
10Leevoc HS 289824608771
11VC058 HS 483330587801