1. Home
  2. Teams
  3. Meisjes
  4. Meisjes A3

Meisjes A3

Niveau: Meisjes A, 1e klasse K
Trainer/coach: Ronald de Boer
Training: maandag 18.00 tot 19.30 uur | donderdag 18.30 tot 20.00 uur
Locatie: Schuttersveld (maandag) | Duinterpen Hal (donderdag)
Team sponsor
VC Sneek Meisjes A3 2022-2023
Meisjes
Niveau: Meisjes A, 1e klasse K
Trainer/coach: Ronald de Boer
Training: maandag 18.00 tot 19.30 uur | donderdag 18.30 tot 20.00 uur
Locatie: Schuttersveld (maandag) | Duinterpen Hal (donderdag)
VC Sneek Meisjes A3 2022-2023
Team sponsor

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
10-12-2022 15:00VC Sneek MA 3 - VC058 MA 1Sneker Sporthal in Sneek
17-12-2022 16:00VC Sneek MA 3 - Volleybalvereniging Makkum MA 1Sneker Sporthal in Sneek

DatumWedstrijdenResultatenSets
03-12-2022 17:00VC058 MA 1 - VC Sneek MA 31-320-25, 24-26, 22-25, 25-14
25-11-2022 19:00VoVeSa MA 1 - VC Sneek MA 30-414-25, 19-25, 18-25, 24-26
19-11-2022 14:00VC Sneek MA 3 - SBO MA 13-125-21, 25-20, 17-25, 26-24
05-11-2022 14:00VC Sneek MA 3 - VoVeSa MA 14-025-10, 25-5, 25-16, 25-14
29-10-2022 09:30SBO MA 1 - VC Sneek MA 30-420-25, 18-25, 12-25, 14-25
22-10-2022 15:00V.V.H. MA 1 - VC Sneek MA 3Vervallen-

#TeamGPWV+-
1VC Sneek MA 1838302787448
2Lycurgus MA 19312612875709
3Makelaar Idee / Set Uppers MA 1830259791650
4DIO Bedum MA 19171423721839
5Impala MA 1910928636867
6De Meeuwen MA 194333596893