1. Home
  2. Teams
  3. Meisjes
  4. Meisjes B2

Meisjes B2

Niveau: Meisjes B, 1e klasse J
Trainer/coach: Lisette Terveer/Leonie van der Graaf
Training: maandag 18.30 tot 20.00 uur | woensdag 18.00 tot 19.30 uur
Locatie: Duinterpen Hal (maandag) | Sneker Sporthal (woensdag)
Team sponsor
VC Sneek Meisjes B2 2022-2023
1. Fenna Dijkstra
3. Noëlle van der Werf
4. Robin van Wieren
5. Fatima Zamani
6. Lieke Nijdam
7. Merle de Maijer
8. Anne Marrit Lefferstra
9. Matina Zamani
10. Sanne Marije Kuipers
11. Mette Franckena Lianne Wiersma
Meisjes
Niveau: Meisjes B, 1e klasse J
Trainer/coach: Lisette Terveer/Leonie van der Graaf
Training: maandag 18.30 tot 20.00 uur | woensdag 18.00 tot 19.30 uur
Locatie: Duinterpen Hal (maandag) | Sneker Sporthal (woensdag)
VC Sneek Meisjes B2 2022-2023
1. Fenna Dijkstra
3. Noëlle van der Werf
4. Robin van Wieren
5. Fatima Zamani
6. Lieke Nijdam
7. Merle de Maijer
8. Anne Marrit Lefferstra
9. Matina Zamani
10. Sanne Marije Kuipers
11. Mette Franckena Lianne Wiersma
Team sponsor

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
03-12-2022 14:00Swette Switters MB 1 - VC Sneek MB 2Wardy in Scharnegoutum
10-12-2022 10:30Volleybalvereniging Makkum MB 1 - VC Sneek MB 2Maggenheim in Makkum fr

 

DatumWedstrijdenResultatenSets
26-11-2022 15:00Swette Switters MB 1 - DOSKO/Acta MB 12-317-25, 25-18, 25-15, 10-25, 13-15
26-11-2022 14:00VC Sneek MB 2 - VLO MB 10-416-25, 11-25, 10-25, 22-25
19-11-2022 17:00D.B.S. MB 2 - VLO MB 10-416-25, 19-25, 7-25, 9-25
19-11-2022 17:00DOSKO/Acta MB 1 - VC Sneek MB 24-025-20, 25-7, 25-6, 25-18
18-11-2022 20:30Volleybalvereniging Makkum MB 1 - Swette Switters MB 10-415-25, 16-25, 9-25, 16-25
16-11-2022 17:30DOSKO/Acta MB 1 - Swette Switters MB 14-025-19, 25-22, 25-22, 25-16

#TeamGPWV+-
1VLO MB 1838302792437
2DOSKO/Acta MB 1834285787528
3Swette Switters MB 17211712636553
4VC Sneek MB 28141121595730
5Volleybalvereniging Makkum MB 185428445776
6D.B.S. MB 273325453684