1. Home
  2. Teams
  3. Meisjes
  4. Meisjes B3

Meisjes B3

Niveau: Meisjes B, 2e klasse G
Trainer/coach: Nelline Venema
Training: dinsdag 16.30 tot 18.00 uur
Locatie: Sneker Sporthal
Team sponsor
U kunt dit team nog sponsoren
VC Sneek Meisjes B3 2022-2023
1. Yael Oppewal
4. Fien de Vries
Eva Le Cluese
Loes Klaaren
Silke Kuiken
Gerrie Oostra
Elsa Ulusoy
Meisjes
Niveau: Meisjes B, 2e klasse G
Trainer/coach: Nelline Venema
Training: dinsdag 16.30 tot 18.00 uur
Locatie: Sneker Sporthal
VC Sneek Meisjes B3 2022-2023
1. Yael Oppewal
4. Fien de Vries
Eva Le Cluese
Loes Klaaren
Silke Kuiken
Gerrie Oostra
Elsa Ulusoy
Team sponsor
Niets gevonden.
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
13-12-2022 19:00Sparta MB 1 - VC Sneek MB 3De Schakel in Munnekeburen
17-12-2022 14:00VC Sneek MB 3 - Sparta MB 1Sneker Sporthal in Sneek
DatumWedstrijdenResultatenSets
02-12-2022 19:00BEO/NOK MB 1 - Top en Twel MB 10-414-25, 10-25, 20-25, 21-25
02-12-2022 19:00Oeverzwaluwen MB 1 - OPM Heerenveen MB 24-025-13, 25-5, 25-10, 25-18
30-11-2022 18:00Oeverzwaluwen MB 1 - VC058 MB 33-125-13, 22-25, 25-12, 25-17
28-11-2022 18:00BEO/NOK MB 1 - Oeverzwaluwen MB 13-222-25, 25-12, 23-25, 25-19, 15-9
26-11-2022 19:00VC058 MB 3 - BEO/NOK MB 11-316-25, 17-25, 25-23, 16-25
19-11-2022 09:00VC058 MB 3 - Staveren MB 10-422-25, 13-25, 11-25, 12-25
#TeamGPWV+-
1Top en Twel MB 1839311788437
2Staveren MB 1834275768514
3CoVos MB 2725208651453
4Oeverzwaluwen MB 18201617655665
5BEO/NOK MB 19191621718785
6OPM Heerenveen MB 296531554860
7VC058 MB 392234477897