1. Home
  2. Teams
  3. Meisjes
  4. Meisjes B4

Meisjes B4

Niveau: 2e klasse
Trainer/coach: Victorien Pfaff
Team sponsor
U kunt dit team nog sponsoren
Tara Mulder
Gerrie Oostra
Shanna Doting
Silke Kuiken
Eva le Cluese
Yael Oppewal
Loes Klaren
Fien de Vries
Ylonka Jorwerda
Meisjes
Niveau: 2e klasse
Trainer/coach: Victorien Pfaff
Tara Mulder
Gerrie Oostra
Shanna Doting
Silke Kuiken
Eva le Cluese
Yael Oppewal
Loes Klaren
Fien de Vries
Ylonka Jorwerda
Team sponsor
Niets gevonden.
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL6L98/meisjes-b/4/programma.rss.

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

DatumWedstrijdenResultatenSets
28-11-2022 18:00BEO/NOK MB 1 - Oeverzwaluwen MB 13-222-25, 25-12, 23-25, 25-19, 15-9
26-11-2022 19:00VC058 MB 3 - BEO/NOK MB 11-316-25, 17-25, 25-23, 16-25
19-11-2022 09:00VC058 MB 3 - Staveren MB 10-422-25, 13-25, 11-25, 12-25
18-11-2022 19:45OPM Heerenveen MB 2 - Oeverzwaluwen MB 10-418-25, 19-25, 16-25, 18-25
18-11-2022 19:00BEO/NOK MB 1 - VC058 MB 34-025-15, 25-15, 25-19, 25-13
12-11-2022 09:00Top en Twel MB 1 - BEO/NOK MB 14-025-10, 25-20, 25-5, 25-10
#TeamGPWV+-
1Top en Twel MB 1734271688372
2Staveren MB 1834275768514
3CoVos MB 2725208651453
4BEO/NOK MB 18191617653685
5Oeverzwaluwen MB 1611916458552
6OPM Heerenveen MB 286527508760
7VC058 MB 381131410800