Meisjes C1

Niveau: Meisjes C, Hoofdklasse A
Trainer/coach: Trainer: Anne van der Goot. Coaches: Bart raymann en Hanneke Feenstra
Training:

Maandag 15.30 tot 17.00 uur | woensdag 17.00 tot 18.30 uur
Locatie: Duinterpen Hal (maandag) | Schuttersveld (woensdag)

Team sponsor
VC Sneek MC1 2023-2024

1. Sophie Graafsma | Passer/loper
2. Noor v/d Wal | Midden, Passer/loper
3. Fenna IJdema | Passer/loper
4. Liz Zeldenrust | Midden, Passer/loper
5. Suze Feenstra | Passer/loper, Spelverdeler
6. Steffi Raymann | Spelverdeler, Midden
7. Hannah Althuisius | Spelverdeler, Midden
8. Isa Krikke | Passer/loper, Midden
10. Juliette Kruft | Spelverdeler, Midden

Meisjes
Niveau: Meisjes C, Hoofdklasse A
Trainer/coach: Trainer: Anne van der Goot. Coaches: Bart raymann en Hanneke Feenstra
Training:

Maandag 15.30 tot 17.00 uur | woensdag 17.00 tot 18.30 uur
Locatie: Duinterpen Hal (maandag) | Schuttersveld (woensdag)

VC Sneek MC1 2023-2024

1. Sophie Graafsma | Passer/loper
2. Noor v/d Wal | Midden, Passer/loper
3. Fenna IJdema | Passer/loper
4. Liz Zeldenrust | Midden, Passer/loper
5. Suze Feenstra | Passer/loper, Spelverdeler
6. Steffi Raymann | Spelverdeler, Midden
7. Hannah Althuisius | Spelverdeler, Midden
8. Isa Krikke | Passer/loper, Midden
10. Juliette Kruft | Spelverdeler, Midden

Team sponsor

Wanneer Wedstrijden Locatie Navigatie
02-03-2024 12:00 VC Sneek MC 1 - VC058 MC 1 Sneker Sporthal in Sneek
16-03-2024 12:00 VC Sneek MC 1 - A.V.C. '69 XC 1 Sneker Sporthal in Sneek
22-03-2024 19:30 D.B.S. MC 1 - VC Sneek MC 1 De Trime in Balk
06-04-2024 14:00 VC Sneek MC 1 - D.B.S. MC 1 Sneker Sporthal in Sneek
13-04-2024 16:00 VLO MC 1 - VC Sneek MC 1 MFC It Joo in Oudega

Datum Wedstrijden Resultaten Sets
16-12-2023 17:00 VLO MC 1 - Smit Compleet Buiten / DIOS MC 1 1-3 15-25, 21-25, 25-23, 13-25
15-12-2023 19:00 D.B.S. MC 1 - VC Sneek MC 2 Vervallen -
09-12-2023 16:00 VLO MC 1 - vc Bolsward MC 1 3-1 19-25, 25-9, 25-19, 25-22
09-12-2023 09:00 Smit Compleet Buiten / DIOS MC 1 - D.B.S. MC 1 4-0 25-13, 25-19, 25-19, 25-10
08-12-2023 19:00 WISKY MC 1 - VC Sneek MC 2 2-3 22-25, 23-25, 25-19, 25-10, 7-15
02-12-2023 14:00 vc Bolsward MC 1 - D.B.S. MC 1 2-3 15-25, 25-11, 22-25, 25-16, 14-16

# Team G P W V + -
1 Smit Compleet Buiten / DIOS MC 1 10 43 34 6 973 678
2 vc Bolsward MC 1 10 33 28 15 965 879
3 VLO MC 1 10 23 20 24 896 967
4 WISKY MC 1 10 17 17 29 910 971
5 D.B.S. MC 1 9 16 15 25 757 881
6 VC Sneek MC 2 9 13 13 28 769 894